Výhody registrace a slevový systém

V BS se sčítají všechny vaše nákupy (e-shop, BS prodejny, BS laboratoř) a roste tak výše BS slevy.

Registrovat se můžete v e-shopu i při nákupu na BS prodejně (pro nákup na prodejně vám bude pro urychlení nákupu vyhotovena BS zákaznická karta).

Každý registrovaný zákazník získává slevu 6 % již po dosažení nákupu (nebo součtu ročních nákupů) v hodnotě min. 5 000 Kč!

Registrovat pro e-shop se můžete jednoduše ZDE.

Nákup přes e-shop
Pro uplatnění zákaznické slevy je nutno se do e-shopu přihlásit k Vašemu účtu, ihned tak uvidíte ceny se započítanou BS slevou a vaše nákupy se budou automaticky načítat (a postupovat do vyšší slevové kategorie). 

Podle výše dosavadních nákupů jste zařazeni do jedné z 8 slevových skupin (viz níže). Načítáním dalších nákupů se pak, vždy po překročení kritéria, automaticky posouváte do vyšších slevových skupin

Kritéria pro stanovení výše zákaznické slevy:

Výše slevy

Nákupy kalendářního roku

přesáhly částku v Kč

6 %5 000,-
8 %15 000,-
10 %30 000,-
11 %50 000,-
12 %100 000,-
13 %300 000,-
14 %500 000,-
15 %1 000 000,-
Sleva platí pro celý sortiment, výjimečně se však vyskytují i bezslevové položky, na které se BS sleva nevztahuje (zjistíte v nákupním košíku e-shopu). Nákupy se sčítají vždy pro daný kalendářní rok. Dosažená sleva pak zůstává platná i pro následující rok, pokud není dalšími nákupy zvýšena. Do slevy jsou započítávány ceny bez DPH.
 
Jak se registrovat na e-shopu a čerpat BS slevu?

Nový zákazník v BS - pokud jste v e-shopu či v síti kamenných BS prodejen ještě nenakupoval(a), registrujte se a jakmile součet vašich nákupů (v rámci 1 kalendářního roku) dosáhne 5000 Kč, získáte slevu 6 % na další nákupy. Stačí jen vyplnit registrační údaje v sekci Registrace - Nový účet.

Stávající zákazník BS prodejen, ale nově na e-shopu - v případě, že jste již zákazníkem BS (nakupujete na prodejně a čerpáte BS slevu) a nově chcete nakupovat i na BS e-shopu (nemáte registraci na e-shopu), kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech. Obratem vám propojíme váš BS účet s e-shopem, abyste mohl(a) čerpat svoji slevu. Vaše nákupy z prodejen i e-shopu se následně budou sčítat na jeden účet a tím navyšovat vaše BS sleva.
 
Stávající zákazník (e-shopu i kamenných prodejen) - pokud jste již v minulosti v BS e-shopu nakupoval(a), stačí se jen přihlásit k vašemu účtu a můžete pokračovat v nákupu a čerpat vaši BS slevu.
 
Přejeme příjemné nakupování.
BS e-shop tým
 
Pro aktivaci vašeho BS účtu či problémech s přihlášením kontaktujte
Ing. Vít Minařík
+420 604 461 065
E-mail: minarik@vinarskepotreby.cz