O nás

Společnost BS vinařské potřeby s.r.o. patří mezi přední české dodavatele v oblasti potřeb pro vinaře, vinohradníky a sommeliery. Spolupracujeme s řadou světových producentů technologií, zařízení a vybavení. Ve své nabídce vždy reagujeme na aktuální vývoj trhu a neustále sledujeme inovace v oboru.

Našimi dodavateli jsou domácí i zahraniční producenti, respektovaní v odborných kruzích i u veřejnosti. Od roku 2005 jsme výhradním zástupce společnosti Pulltex pro Českou republiku.Kvalitní světově patentované produkty nabízející široké spektrum vybavení a doplňků předurčených pro sommeliery a všechny milovníky vín. Svým kvalitním zpracováním a příjemným nadčasovým designem jsou nejen spotřebním zbožím, ale i klenotem při slavnostním podávání vín.

Mezi základní sortiment patří několik typů dvoustupňových vývrtek, které umožní vytažení korkové zátky z hrdla láhve jednoduchým a lehkým pohybem, rozličné typy vinných nálevek a uzávěrů z leštěné nerez oceli, které tvoří spolu s vývrtkami dárkové kazety. Dále dekantační karafy a nálevky, sommelierské kazety obsahující vývrtky, teploměry, alkoholometry. Drobnosti jako jsou například rozlišovače skleniček, čističe karaf nebo chladící obaly na láhve s vínem či sektem jsou samozřejmostí.

V neposlední řadě jsou zajímavým doplňkem ucelené sady vinných esencí a pachutí, které pomáhají „vyškolit" naše čichové smysly za účelem rozpoznávání rozmanitých vůní a pachutí, které můžeme nalézt ve víně.

Součástí naší nabídky je privátní potisk produktů Pulltex. Mezi nejoblíbenější produkty patří dvoustupňové vývrtky s logem, silikonové uzávěry a rozlišovače.


Společnost BS vinařské potřeby s.r.o. provozuje síť vlastních prodejen v České republice a také na Slovensku, které zachovávají jednotnou firemní kulturu a styl. Produkty Pulltex je možné zakoupit také na všech BS prodejnách.

Více o společnosti BS vinařské potřeby s.r.o. najdete na www.vinarskepotreby.cz.